Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Nowy operator płatności mobilnych w oleśnickiej SPP

Nowy operator płatności mobilnych w oleśnickiej SPP

24 Maja 2022

1 czerwca 2022 w strefie płatnego parkowania w Oleśnicy uruchomiony zostaje dodatkowy system do płatności za parkowanie ANYPARK. Jest to kolejna możliwość płatności jaką wprowadza Miasto Oleśnica wspólnie z operatorem SPP PARK IN w celu poprawy jakości użytkowania SPP Oleśnica.

ANYPARK to aplikacja, która umożliwia szybkie parkowanie pojazdu przy użyciu urządzeń mobilnych, bez konieczności korzystania z parkomatu. Bezpiecznie, wygodnie i bezgotówkowo. Aby korzystać z ANYPARK, wystarczy zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu (polski lub zagraniczny), dodać pojazd lub pojazdy, a także wybrać metodę płatności:

  • doładowanie konta przedpłaconego tzw. wirtualna portmonetka w systemie ANYPARK za pomocą karty płatniczej, płatności BLIK lub przelewu na rachunek bankowy;
  • płatność w formie abonamentu doliczonego do rachunku za telefon komórkowy (np. miesięcznego);
  • bezpośrednie obciążenie karty płatniczej.

Aplikacja umożliwia również obsługiwanie kont osobistych oraz dla przedsiębiorców.

Osoby, które nie posiadają smartfona mogą po rejestracji przez stronę www.AnyPark.pl samodzielnie uruchamiać sesję parkingową w Portalu pod adresem www.AnyPark.pl (po uprzednim zalogowaniu się na konto Użytkownika) lub dzwoniąc pod numer 222 700 100.

ANYPARK przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników oleśnickiej strefy płatnego parkowania. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania gratis. Po zalogowaniu się do aplikacji, doładuj konto przedpłacone za min. 10 zł, kliknij przycisk „zrealizuj voucher” (lewe górne menu), a następnie użyj kodu „start” (promocja dotyczy tylko nowych klientów ANYPARK).

Dodatkowo, zachęcamy z zapoznaniem się z pakietem ANYPARK+ oferującym szereg dodatkowych udogodnień dotyczących parkowania. Szczegóły w aplikacji ANYPARK.

Dowiedz się więcej o aplikacji ANYPARK

Przewodnik po mobilnej aplikacji ANYPARK

Jak dokonać płatności za postój za pomocą urządzenia mobilnego w ANYPARK

Zachęcamy do korzystania z mobilnych form płatności za parkowanie pozwala to na płacenie za rzeczywisty czas parkowania bez konieczności prognozowania czasu parkowania.

do góry